مشاور آنلاین

چرا مشاوره انلاین؟

یکی از  بهترین و بزرگترین مزایای مشاوره و درمان آنلاین این است که ، توانایی آن برای آن دسته از افرادی است که نمی توانند شخصاً به مطب مشاور و روانشناس بروند.

با توجه به اینکه خدمات درمانی آنلاین می‌تواند تهدیدی واقعی برای سنت‌گرایان در این زمینه باشد، کمتر از آنچه که ممکن است از جامعه روان‌شناسی انتظار داشته باشید، واکنش منفی وجود دارد. انجمن روانشناسی آمریکا این موضوع را به طور گسترده پوشش داده است، و تأیید امیدوارانه و در عین حال محتاطانه ای را از آنچه که به عنوان یک راه جدید برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارند، ارائه می دهد.

 انجمن روانشناسی آمریکا در سال 2001 گفت: “با برخی از احتیاط ها، اینترنت همچنان برای انتشار اطلاعات سلامت و سلامت روان بسیار مفید است.” یک مقاله اخیر انجمن روانشناسی آمریکا با عنوان “موج رو به رشد درمان آنلاین”، پتانسیل درمان آنلاین را گرامی داشت و بیان کرد. این وظیفه روانشناسان است تا مطمئن شوند که مراجعین از طریق درمان میشوند.

همانطور که از نامش پیداست، درمان آنلاین اصطلاحی است که برای توصیف مشاوره سلامت روان استفاده می‌شود که مراجع می‌تواند  به راحتی در خانه خود در مقابل رایانه شخصی یا درست در نوک انگشتان خود در تلفن هوشمند خود تحت درمان قرار بكيرد.

درمان آنلاین راهی عالی برای افرادی است که با مسائل مربوط به سلامت روان سروکار دارند تا بتوانند مشاوره آسان، راحت و قابل اعتمادی دریافت کنند که معمولاً نسبت به درمان حضوری ارزان‌تر است. لطفاً توجه داشته باشید که درمان آنلاین پاسخ مناسبی برای فوریت‌های فوری سلامت روان نیست. هر کسی که نیاز به مراقبت های پزشکی فوری دارد باید به نزدیک ترین بیمارستان و يا مطب دكتر روانشناس  مراجعه کند تا کمک مورد نیاز خود را دریافت کند.

برای دریافت مشاوره از طریق تلفن همراه حتما به نکته زیر دقت کنید